Info Covid-19

Tretí ročník komunitnej konferencie Bratislava OpenCamp sa presúva na neurčito

Situácia okolo šírenia nového koronavírusu (SARS-CoV-2) sa v Českej a Slovenskej republike zhoršuje, a ako prevenciu proti ďalšiemu rozširovaniu vírusu sa rozhodli úrady a kompetentné orgány dočasne zatvoriť univerzity, školy, škôlky, či zakázať verejné podujatia.

OpenCamp je na jednej strane relatívne malá komunitná akcia do 400 ľudí. Na druhej strane, je to akcia kde sa stretávajú ľudia z celého bývalého Československa a trávia spolu čas v osobných diskusiách alebo sedením v plných prednáškových miestnostiach.

Ako organizátori sme museli urobiť rozhodnutie, ktoré nás neteší, ale považujeme ho za zodpovedné. Tretí ročník konferencie Bratislava OpenCamp sa presunie na iný termín, ktorý ešte nepoznáme. Ak sa situácia upokojí, budeme hľadať termín ešte pred obdobím letných dovoleniek, ak sa situácia dovtedy neupokojí, urobíme všetko preto aby sme sa stretli na jeseň.

Všetky prihlásené príspevky a prihlásených partnerov evidujeme, a budeme s nimi jednotlivo komunikovať po tom, čo budeme poznať náhradný termín tretieho ročníka konferencie Bratislava OpenCamp.

Ďalšie informácie budeme zverejňovať na našom Twitteri a Facebooku.

Twitter

Facebook